www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewa Farna miała wypadek! Piła?!

Nie milkną komentarze po wypadku, który spowodowała znana piosenkarka o czeskich korzeniach Ewa Farna.  Media zaczęły spekulować, że mogła być ona pod wpływem alkoholu.

Do wypadku doszło w Czechach, w okolicach Trzyńca.  Trafiła do szpitala, jej menadżerka mówi o „cudzie”. Policja czeska podała mediom, że artystka miała w sobie 1 promil alkoholu podczas gdy doszło do pechowego zdarzenia.

Tymczasem ona sama tłumaczy się tak: „powodem wypadku było niezmierne zmęczenie spowodowane nieprzespanymi nocami przed egzaminem maturalnym, który wczoraj zdawałam. Zasnęłam za kierownica i zjechałam z drogi. Samochód jest w okropnym stanie, ale na całe szczęście nikomu nic poważnego się nie stało” – napisała w oficjalnym oświadczeniu.

„Obecnie przebywam w szpitalu, mam wstrząs mózgu i parę powierzchownych ran. Dziękuję Bogu za to, że czuwał nade mną, rodzinie i przyjaciołom za wsparcie oraz fanom za miłe słowa otuchy oraz gratulacje zdanej matury. Było to wstrząsające przeżycie i oby nikt czegoś podobnego nigdy nie doświadczył. Człowiek przypomina sobie i uświadamia, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Jeszcze raz dziękuje Bogu, że żyje!” – stwierdziła.

Cóż, prawda zazwyczaj jest po środku.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>