www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewa Farna: dieta nie dla niej?

Gwiazda mówi dlaczego nie będzie się odchudzać!

Wygląd Ewy Farny wciąż jest szeroko komentowany i to nie tylko w Polsce!


Zaczyna mnie to wkurzać dopiero wtedy, gdy moje piosenki idą na margines. Kiedy zamiast zajmować się moją nową płytą, piszą tylko o tym, że mam za dużo kilogramów – irytuje się gwiazda na łamach „Świata kobiety”. – Niedawno byłam na gali Czech Music Awards „Ceny Andel”, odpowiedniku polskich Fryderyków, na której śpiewałam dwie piosenki. Było to muzyczne wydarzenie z mnóstwem gwiazd. Ale największym newsem z gali był mój wygląd. Czeska prasa napisała, że wyglądałam jak dwie Ewy. I pomyślałam, że jeśli wiadomością dnia na czeskim „onecie” jest to, że przytyłam, to chyba nie mamy poważnych problemów.

Problemy jednak były, i to poważne. Pojawiły się wtedy, gdy Ewa zaczęła się ostro odchudzać!

Stosowałam już ostre diety. Jedna skończyła się tym, że rano zemdlałam – przyznaje gwiazda. – Teraz nie przejdę na restrykcyjną dietę, żeby pokazać, jak bardzo się przejęłam. Dopiero, gdy sama poczuję, że mi to ciąży, zabiorę się za siebie. Trzeba zadbać o wygląd, ale na pewno nie będę się głodzić. Teraz raczej wprowadzę zdrowy tryb życia i zacznę ćwiczyć. Mam 20 lat, u mnie ostro działają hormony. Nigdy też nie będę miała szczupłych ud, bo są umięśnione – jeździłam na nartach, grałam w tenisa.

Jednak Ewa uważa, że odchudzanie tak naprawdę nie jest jej potrzebne, bo jej kształty są super!

Uważam, że tyłek jest fajny. Mój chłopak też jest tego zdania. I tylko inni nie kupują tego na razie. Ja jestem z niego zadowolona, tylko może być trochę mniejszy, ale kształt jest super – śmieje się gwiazda.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>