www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewa Chodakowska po raz pierwszy o swoim ślubie!

Zamiast iść tropem celebrytek, które robią wielką imprezę z pompą, najsłynniejsza trenerka fitness postawiła na cichy, skromny ślub… w swoim rodzinnym mieście.

Suknie prosto od projektantów, oryginalne pojazdy ślubne, wystawne wesela… celebryci przyzwyczaili nas już do ślubów z rozmachem. Ale nie wszyscy chcą wpisywać się w ten trend. A na pewno nie świeżo upieczona mężatka, Ewa Chodakowska, która 9 września wzięła ślub z Lefteris’em Kavoukis w sanockim Urzędzie Stanu Cywilnego.

Ja jestem tą kobietą, która nigdy nie marzyła o ślubie. Nie było w podświadomości obrazka panny młodej, obrazka. Nasza przygotowania trwały niecały miesiąc. Na szczęście zdążyliśmy. Przed wejściem do urzędu stanu cywilnego czułam absolutny brak stresu. Do momentu kiedy stanęliśmy przed urzędnikiem coś zadziało się w środku czego nie jestem w stanie określić słowami. Muszę przyznać, że było to zaskakująco piękne przeżycie, mimo tego, że planowałam stworzyć z tego czystą formalność – mówiła Chodakowska w programie „DD TVN”.

Dlaczego Ewa Chodakowska zdecydowała się na ślub w niewielkim Sanoku, a nie w Warszawie? Okazuje się, że trenerka fitness nie chciała na ceremonii mediów.

Ja chciałam to zrobić tak bardzo po cichu, w ukryciu przed mediami – zdradza trenerka. I dzięki temu nikt z nieproszonych gości nie popsuł uroczystej atmosfery tego wyjątkowego dnia!

Następnego dnia po ślubie, Ewa Chodakowska zaprezentowała się w sukni ślubnej na wybiegu podczas pokazu kolekcji marki La Mania.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>