www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ewa Chodakowska na konferencji dot. „all in for #mygirls”

23 maja odbyła się konferencja prasowa z udziałem Ewy Chodakowskiej, dotycząca największego, otwartego treningu all in for #mygirls.

Trening all in for #mygirls z Ewą Chodakowską odbędzie się 7 czerwca na stadionie Legii.  Przez cały dzień dziewczyny będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych, grupowych zajęciach dance, fitness i jogi. Obok Ewy Chodakowskiej swój trening poprowadzi też jedna z najbardziej uznanych joginek na świecie – Ashleigh Sergeant.

 

„all in for #mygirls” to wydarzenie, które jednoczy aktywne, ćwiczące dziewczyny w grupę #mygirls. Po zeszłorocznym sukcesie wspólnego treningu, adidas i Ewa Chodakowska postanowili zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej i postawić kolejne wyzwanie dla wszystkich Polek. Tym razem kobieca siła ma być tak wielka, że zdominuje cały stadion piłkarski mieszczący ponad 30 tysięcy ludzi. Zajęcia zostaną podzielone na trzy segmenty: rozgrzewający DANCE, kondycyjny FITNESS i na koniec wyciszającą JOGĘ.

Trening DANCE poprowadzi grupa taneczna Volt. Nie zabraknie też pokazów choreografii słowackiej, kobiecej formacji Ladylicious. Po tanecznej rozgrzewce scenę przejmie Ewa Chodakowska, która rozpocznie część FITNESS. Ostatnią częścią treningu będzie JOGA, poprowadzona przez Ashleigh Sergeant – jedną z najbardziej uznanych amerykańskich joginek na świecie, która przyjeżdża specjalnie, aby poprowadzić trening dla #mygirls.

 Udział w treningach jest bezpłatny, ale ze względów bezpieczeństwa wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie www.bebio.pl.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>