www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Eurowizja 2012: zdjęcia gwiazd [fotoreportaż]

Znamy już wszystkich uczestników tegorocznej Eurowizji. Wielki finał już tuż tuż. Tymczasem przedstawiamy zdjęcia tych, którzy będą walczyć o zwycięstwo!


Pierwszy półfinał odbędzie się 22 maja, drugi półfinał 24 maja , a wielki finał 26 maja 2012. Tym razem impreza odbędzie się w Baku, w stolicy Azerbejdżanu.

Polska telewizja nie wyemituje programu, będzie go jednak można oglądać na zagranicznych stacjach lub „w internecie – na stronie Eurovision.tv o 21:00 (20:00 czasu londyńskiego) we wtorek, czwartek i sobotę” – poinformował Topstars.pl Jarmo SIIM, przedstawiciel organizatorów. Choć zabraknie polskiego reprezentanta, na pewno warto oglądać ten jeden z największych muzycznych festiwali na świecie.

Dlaczego w tym roku Eurowizja jest bez Polski? „Nie bez znaczenia był także fakt, że w ostatnich latach słabe wyniki polskich wykonawców spowodowały znaczny spadek zainteresowania widzów TVP konkursem Eurowizji. Doprowadziło to również do  istotnego zmniejszenia rentowności tego przedsięwzięcia” – informuje Daniel Jabłoński z TVP.

Wśród uczestników jest wielu utalentowanych artystów z wyjątkową barwą głosu i oryginalną urodą.  Zobacz zdjęcia uczestników!

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>