www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Enrique Iglesias olśnił fanów na MTV Live Gruzja – mega galeria!

Enrique Iglesias zdobył serca gruzińskich fanów muzyki podczas niezapomnianego koncertu MTV LIVE Gruzja w Batumi, który odbył się 2 sierpnia 2011 roku.

Latynoski idol i światowa gwiazda zabawiała 11 500 fanów muzyki na koncercie, który odbył się na wolnym powietrzu na historycznym placu miasta – Placu Europy – podczas gdy dodatkowe 23 000 fanów oglądało występ na ogromnych telebimach w pobliżu Placu Teatralnego, Bulwaru i sąsiednich ulic.

Podczas swojej pierwszej wizyty w regionie, Iglesias porwał tłumy swoim niezwykle energetycznym występem i znajomością języka gruzińskiego. Piosenkarz przyleciał specjalnie do Batumi prosto z Australii, aby wystąpić przed gruzińskimi wielbicielami muzyki w połowie swojej trasy koncertowej Euphoria. Iglesias, do którego należy rekord najpopularniejszego artysty latynoskiego wszechczasów – piosenkarz sprzedał ponad 61,5 miliona albumów i 40 milionów singli na całym świecie – wprawił tłumy w zachwyt porywającym zestawem łączącym najbardziej oszałamiające nagrania z albumu Euphoria 2010, który jest dostępny w hiszpańskiej i angielskiej wersji językowej, łącznie z przebojem „I Like It” i „Heartbeat”, a także klasyczne piosenki ze zbiorem jego przebojów, takich jak: „Hero”, „Dirty Dancer” i „Be With You”.

Pomimo małej mżawki na początku wieczoru, Iglesias podnosił temperaturę swoim energetycznym występem, a widownia śpiewała z nim każdą piosenkę. Piosenkarz usłyszał entuzjastyczne okrzyki, kiedy zaprosił na scenę 19-letnią gruzińską nastolatkę, aby ją pocałować i poprosić do wolnego tańca. Nawet prezydent Gruzji Mikheil Saakashvili przyłączył się do zabawy – wzbudził sensację przyłączając się do fanów muzyki i tańcząc razem z widownią w rytm muzyki Iglesiasa.

Tego wieczoru scena należała nie tylko do Iglesiasa, ale i innych gruzińskich artystów – Stephane & 3G, Sofii Nizharadze i Eldrine, których występy zostały przyjęte entuzjastycznie przez gruzińskie tłumy. Występy gruzińskich artystów będą wyemitowane w późniejszym okresie tego roku w telewizyjnym show zatytułowanym MTV Live Gruzja.

Niesamowita scena i fantastyczne światła zaparły dech w piersiach widowni, gdyż MTV pokazało, jak należy organizować koncerty na żywo, korzystając ze wszystkich sztuczek – począwszy od najnowocześniejszego LED i efektów laserowych, a skończywszy na ogromnej ilości konfetti, suchym lodzie i imponującej wielkości balonami.

Najciekawsze fragmenty z występu Iglesiasa podczas MTV Live Gruzja zostaną wyemitowane 18 września jako część cyklu MTV World Stage. Cykl telewizyjny MTV wyświetlany na całym świecie prezentuje artystów o światowej renomie widowni w ponad 600 milionach domów w 152 regionach. MTV World Stage – show nagrany „na żywo” na najbardziej wyjątkowych występach, festiwalach muzycznych i niepowtarzalnych miejscach koncertowych z całego świata – oferuje fanom muzyki „miejsce w pierwszym rzędzie”, aby zobaczyć z bliska najgorętszych artystów na świecie, nie pozbawiając ich komfortu pozostania we własnych domach.

MTV Live Gruzja zostało wyprodukowane razem z Viacom International Media Networks i rządem Gruzji.

źródło: SIZ PAP, foto: MTV/Viacom International Media Networks


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>