www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ekskluzywna metamorfoza według Ewy Minge

W środę 15 czerwca w domu pokazowym na osiedlu Villa Natura, projektantka pokazała nowe elementy kolekcji Eva Minge Home i przedstawiła najnowsze trendy w designie.

W tym sezonie, najnowszym trendem w designie według projektantki jest minimalizm. Proste połączenie czerni i bieli potrafi nadać pomieszczeniu wyjątkową elegancję.

Największą dumą Ewy Minge w domu pokazowym jest piękna kuchnia w oryginalnym kształcie walizki. W salonie stoją kanapy zaprojektowane przez Ewę Minge dla firmy Adriana, która jest specjalistą od mebli tapicerowanych. Plafony oświetlające salon i kuchnie ozdobione kryształami Swarovsky’ego zostały wykonane przez firmę Gronowalski przy współpracy z DPS zajmującą się sufitami napinanymi według projektu Ewy Minge.

Piętro domu pokazowego ma zupełnie inny charakter. W głównej sypialni panuje kojący minimalizm. W samym środku znajduje się łóżko w stylu art deco projektu Ewy Minge, a ścianę zdobi jedynie obraz Andrzeja Pągowskiego. Dodatkowego domowego ciepła dodaje ekologiczny kominek Miloo.

Na aperitif przyszło wiele przedstawicieli mediów, branży dekoracji wnętrz i celeberytów.

aka

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>