www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Egzamin z dojrzałości. Rozmowa z Aleksandrą Szwed

Wielu moich szkolnych znajomych gra w serialach, śpiewa czy pracuje w roli modelek. Młodzi artyści rozumieją, że serial to nie powód do zazdrości – opowiada Ola Szwed.

TP: Masz piękną, ciemną karnację. Ale czy nie spotykają Cię z tego powodu przykrości?
AS: Mam polskie obywatelstwo, urodziłam się w Polsce i czuję się Polką. Może się to komuś nie podobać, ale taką już mamy mentalność. Ja dzięki Bogu bardzo rzadko spotykam się z przejawami rasizmu. Myślę, że w przypadku znanych osób rasizm to tak naprawdę przejaw zazdrości.

TP: Szkolni znajomi Ci zazdroszczą, ze pełno Cię w telewizji?
AS: Mam bardzo duże szczęście jeśli chodzi o szkołę. Oprócz tego, że mnie wszyscy wspierają to jeszcze wiele ludzi robi to co ja. Wielu moich szkolnych znajomych gra w serialach, śpiewa czy pracuje w roli modelek. Młodzi artyści rozumieją, że serial to nie powód do zazdrości.

TP: Ostatnio pojawiły się informacje, że możesz mieć problemy z maturą…
AS: Moja mama pogodziła się z tym, że ja tej matury nie zdam. Mówi, że nie matura, lecz chęć szczera zrobi ze mnie reżysera (śmiech). Oczywiście skupiam się na maturze i egzamin dojrzałości jest dla mnie teraz najważniejszy.

TP: Czym jeździsz do szkoły? Słyszałem, że jesteś miłośniczką komunikacji miejskiej…
AS: Dokładnie. Tata denerwuje się, że jeszcze nie zrobiłam prawa jazdy. Ale ja lubie jeździć tramwajami czy autobusami bo można obserwować ludzi. Można zobaczyć zwykłe, codzienne życie. Można też usłyszeć o sobie ciekawe rzeczy (śmiech).  Jeżdżę do szkoły przez most, więc mogę podziwiać jak Warszawa budzi się do życia.

TP: Skoro lubisz obserwować ludzi, to po maturze pójdziesz na socjologię?
AS: Na pewno nie pójdę na ten kierunek, bo nie nadaję się na socjologa. Wolę sciślej humanistyczne kierunki, na przykład historia sztuki. Będę próbowała zdawać do szkoły aktorskiej.

TP: Ale przecież jesteś już aktorką?
AS: Jestem amatorem, a nie aktorką. To, że gram w serialu nie upoważnia mnie do tego, żeby tytułować się w ten sposób. A już na pewno nie uważam się za gwiazdę.Rozmawiał Tomasz Piekarski


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>