www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta zarobiła milion. Ale nie dzięki Mai!

Gdy Edyta Górniak i Krystyna Janda przyjęły propozycję wzięcia udziału w reklamie kosmetyków, nikt nie spodziewał się tak spektakularnego sukcesu! Szefowie firmy są tak zadowoleni, że zaoferowali wokalistce i aktorce jeszcze większe pieniądze za kolejne spoty!

Krystyna Janda przekonywała, że do sukcesu potrzebna jest prostota, wiara w siebie i… dobry krem. Edyta zmysłowym ruchem nakładała na twarz kosmetyk. Zwykła reklama? Tak, ale to wystarczyło, by Polki pobiegły do drogerii i hurtem wykupiły reklamowane kosmetyki!

Jak podał „Puls Biznesu”, firma, którą reklamują obie panie ma powody do radości. Odnotowano bowiem aż 400 procentowy zysk ze sprzedaży kosmetyków! Taki wynik zaskoczył nie tylko konkurencję, ale też przeciwników zatrudniania celebrytów w reklamach.

Wściekła jest też pewnie Maja Sablewska. Dlaczego? Wszystko przez zamieszanie wokół osoby Edyty Górniak. Krótko po tym, jak diwa zwolniła Sablewską, wzięła udział w zyskownej reklamie. Wtedy Maja zapewniała, że ten fantastyczny kontrakt i bardzo korzystne wynagrodzenie jest tylko i wyłącznie jej dziełem. Tymczasem było zupełnie inaczej! Jak donosi reporter tygodnika „Takie jest życie!”: „Prawdopodobnie chciała udowodnić, że jest niezwykle skuteczna. My jednak sprawdziliśmy te informacje w dziale marketingu i dowiedziałyśmy się wtedy, że to nie Sablewska podpisała kontrakt reklamowy diwie.”

Edyta Górniak zarobiła więc milion na pewno nie dzięki staraniom byłej menadżerki. Już wkrótce Edyta weźmie udział w kolejnej reklamie i… zarobi jeszcze więcej. Mamy jednak nadzieję, że tym razem Maja Sablewska nie będzie ogłaszać całemu światu, że to jej zasługa…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>