www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Olszówka cieszy się, że się starzeje!

Aktorka od kilku lat buduje swój wizerunek kobiety, która akceptuje siebie ze wszystkimi wadami i zaletami. Ale czy przez to nie straci zbyt wiele?

Edyta Olszówka, czyli Pola z „Przepisu na życie” jest od niedawna twarzą polskiej firmy kosmetycznej. Gwiazda zachwala konsystencję i zapach kremów i balsamów, ale… chyba zapomniała w jednym z wywiadów napomknąć coś o odmładzającym działaniu kosmetyków.

 

Mnie się podoba, że się starzeję. Ja już nie muszę być młodą piękną, bo jestem stara. Nie muszę się ścigać – mówi Edyta Olszówka w wywiadzie dla miesięcznika „Świat kobiety”.

Czy aktorka nie boi się, że przez takie szczere wyznania straci lukratywny kontrakt z firmą, której kosmetyki zachwala? Ależ skąd! Gwiazda poprzez swoją wypowiedź chciała podkreślić tylko, że najważniejsze jest dla niej naturalne piękno oraz to, że swojej urody nigdy nie będzie poprawiać skalpelem.

Gdyby operacja plastyczna dawała gwarancję na szczęście, pocięłabym się kawałek po kawałku. Ale nie daje, więc po co mam to robić? Operacja jest nie dla mnie, ale jeśli jakiejś kobiecie daje szczęście, to niech to robi – uważa Edyta Olszówka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>