www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Jungowska: „Po prostu mam okrągłą twarz”

Aktorka tłumaczy, dlaczego w filmie czy serialu wygląda na osobę pulchną, choć naprawdę jest szczupła!

Już niebawem Edyta Jungowska pojawi się na małym ekranie w serialu „2XL”, gdzie zagra główną postać – pulchnej i nieradzącej sobie w życiu kobiety.

Od zawsze grałam osoby pulchne. Chyba największa byłam tuż po urodzeniu mojego syna, gdy dostałam rolę Baryłeczki w spektaklu telewizyjnym według Maupassanta – zwierza się Edyta Jungowska w wywiadzie dla magazynu „Flesz”. – Wtedy moje bujne kształty bardzo się przydały. Przyzwyczaiłam się też do faktu, że zawsze – nawet gdy bardzo schudnę – jestem odbierana jako osoba krągła. Oprócz czasu po ciąży nigdy nie miałam nadwagi typu dziesięć kilo, raczej dwa albo trzy.

W rzeczywistości aktorka jest o wiele szczuplejsza niż na ekranie. I dlatego wciąż musi tłumaczyć swoim fanom, dlaczego tak jest…

Ciągle tłumaczę ludziom w sklepie czy na ulicy, dlaczego jestem o wiele chudsza niż w telewizorze. Po prostu mam okrągłą twarz. I nic się z tym nie da zrobić. Z czasem stało się to moim znakiem rozpoznawczym, a nawet atutem, dzięki któremu dostawałam wiele propozycji.

Edyta przyznaje też, że nie przejmuje się tym, że plotkarskie media wciąż piszą o tym, że przytyła…

Jak już piszą, to najczęściej, że strasznie przytyłam – śmieje się aktorka. – Specjalnie się tym nie przejmuję i po prostu, nawiązując do piosenki Wojciecha Młynarskiego, robię swoje. Jestem zadowolona z tego, jak mi się poukładało życie – jestem niezależna, prowadzę wydawnictwo, pracuję nad ciekawą rolą w serialu (postać Małgorzaty w serialu „Klan”). Jednak przez to, że funkcjonuję tu i teraz, pewnie i tak nie uniknę komentarzy na swój temat – mówi zadowolona z życia Edyta Jungowska.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>