www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński: ocalili tę miłość?

Niby się rozstali, a jednak wciąż są widywani razem. O co w tym wszystkim naprawdę chodzi?

Tej parze od dawna wieszczono rozstanie. Dyrektor Opery Narodowej i tancerka? To się nie mogło udać! Do złośliwych nie przemawiał nawet fakt, że Edyta Herbuś, odkąd poznała Mariusza Trelińskiego stała się uosobieniem kobiecości i zmysłowej elegancji.

Rozstanie, do którego Edyta przyznała się kilka tygodni temu, poprawiło humor wszystkim przeciwnikom tancerki. Ale… krótko po tym oświadczeniu para znów była widywana razem. Spotkaniom zawsze towarzyszyły czułe gesty. Dziś nie ma już wątpliwości: Edyta Herbuś i Mariusz Treliński znów są razem!

Sęk w tym, że na nowo połączyły ich wyjątkowo przyziemne sprawy. Otóż po „rozstaniu” artystka długo nie mogła się wyprowadzić z apartamentu Trelińskiego:
– Nie robiła tego celowo. Ona swoje lokum wynajęła i nie mogła tych osób wyrzucić z dnia na dzień na bruk.- zdradza „Na żywo” znajoma artystki- Z kolei mieszkanie z Mariuszem siłą rzeczy wymuszało na nich rozmowy. W efekcie kochankowie doszli do porozumienia.

Nie wiadomo, dlaczego gwiazda tej klasy co Edyta Herbuś nie wynajęła po prostu pokoju w luksusowym hotelu. Wiadomo tylko, że ta „strategia” odniosła zamierzony efekt!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>