www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Herbuś chce zostać mamą?

Do niedawna Edyta Herbuś pytana o to, kiedy zostanie mamą tylko się uśmiechała. Teraz jednak poważnie się nad tym zastanawia! Skąd ta zmiana?

Trampoliną do sukcesu dla pięknej tancerki był występ w „Tańcu z gwiazdami„, gdzie tańczyła u boku Marcina Mroczka i Kuby Wesołowskiego. Potem zaczęła się pojawiać na każdej imprezie w towarzystwie celebrytów. Teraz Edyta już się wyszumiała, jest szczęśliwa u boku reżysera Mariusza Trelińskiego, dużo pracuje, biega na castingi, rozwija się aktorsko. Czy jest zatem gotowa by zostać mamą? Wiele wskazuje na to, że tak!

– Uważam, że nie można zostać mamą przez przypadek, trzeba znaleźć najpierw odpowiedniego partnera, kogoś, kto otoczy dziecko opieką i miłością. – wyznała Edyta w jednym z programów- Jestem szczęśliwa u boku Mariusza, wiem, że to ten jedyny. Jeśli miałabym urodzić dziecko, to tylko dla niego!

Ostatnio walcząca o każdą rolę Edyta Herbuś pokazała się na wybiegu podczas Warsaw Fashion Street 2011, gdzie towarzyszyła jej mała modelka. Celebrytka z dużą troską pomagała dziewczynce zwalczyć tremę, wyglądały razem jak mama i córka! Czy za kilka lat Edyta zaprezentuje się na podobnej imprezie razem ze swoja córeczką?

Warsaw Fashion Street 2011 37


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>