www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Górniak zrezygnuje z TAŃCA?

Owszem, może. Ciekawe tylko, jak to wszystkim wytłumaczy?

Okazuje się, że Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd wszystkich edycji Tańca z gwiazdami. Ma takie warunki w kontrakcie, których nie otrzymała żadna inna gwiazda!

A będąc przy kontrakcie…

Edyta jako jedyna z uczestników ma zagwarantowane w kontrakcie, że sama będzie mogła zrezygnować z udziału w programie w dowolnym momencie […] Za kulisami już buduje atmosferę, która wytłumaczy jej odejście. Mówi, że już nie daje rady ani fizycznie, ani psychicznie – czytamy w Super Expressie wypowiedź anonimowego pracownika stacji TVN.

Hmm. Zauważyliście, że ta informacja pojawia się dopiero teraz, gdy od dwóch odcinków Edyta nie zajmuje zbyt wysokich miejsc w programie, a nawet otarła się o miejsce zagrożone?

Czy chodzi tu o formę fizyczną, psychiczną, czy może o coś innego? Bo, jak pokazują ostatnie odcinki są gwiazdy bardziej lubiane przez telewidzów, niz Edyta Górniak.

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN


Wpisz komentarz

  1. 29 października 2010 08:10

    Tweets that mention Edyta Górniak zrezygnuje z TAŃCA? | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Edyta Górniak zrezygnuje z TAŃCA? http://bit.ly/c7IwwN #foto […]

Podobne posty:

/* */?>