www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Górniak tańczyła w za dużej sukience?

Mamy lekki niedosyt.

Udział Edyty Górniak w Tańcu z gwiazdami budzi wiele emocji. Wszyscy obserwujemy jej taneczne popisy, słuchamy jej kolejnych komentarzy i czekamy na piękne kreacje super star programu. Bo, jak może słyszeliście lub nie, Edyta Górniak ma spory wpływ na to, w czym pokazuje się na parkiecie TzG. Podobno razem ze stylistką Dorotą Williams sama dobiera swoje kreacje i dodatki.

Po niesamowitej czerwonej sukni, w której mieliśmy wielką przyjemność oglądać Edytę w trzecim odcinku show w czasie wykonywania tanga (tutaj zobaczysz i przeczytasz fotorelację z trzeciego odcinka), z niecierpliwością czekaliśmy na kolejny odcinek. Pojawiały się pytania, już nie o to, jak będzie tańczyć Górniak, ale jak będzie się prezentować.

Niestety po tym, co zobaczyliśmy w niedzielę, mamy lekki niedosyt. Zresztą chyba nie tylko my, bo w sieci już krążą informacje, że suknia w której wystąpiła Edyta Górniak, wydawała się ciut za duża.

Patrząc na fotki z jej tańca faktycznie widać, że sukienka, w której tańczyła była zbyt luźna. Ci, którzy oglądali pasodoble Edyty mogli nawet odnieść wrażenie, że kreacja przeszkadzała jej w wykonywaniu kolejnych kroków, a opadająca grzywka zasłaniała twarz. Dobrze wiemy, że w tańcu nie kreacja jest najważniejsza, a kroki, jednak bez wygodnego i robiącego dobre wrażenie stroju, nie ma też super ogólnego efektu.

Być może dlatego, mimo wielu starań Edyty i jej tanecznego partnera Jan Klimenta, jurorka Iwona Pavlović po ich tańcu skwitowała „W obrotach mi się Edytko nie podobałaś”.

Podobno Górniak ściągało w obrotach i stąd nie były ładnie wykończone. My zastanawiamy się, czy w innej kreacji nie było by jednak łatwiej? Bo ta w której wystąpiła Edyta była przepiękna, subtelna, choć zbyt luźna, ale jednak bardziej chyba nadawałby się na romantyczną, kobiecą sesję fotograficzną w plenerze niż do tańca.

Co o tym sądzicie?

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN


GASOWSKI_PIOTR_GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

W trzecim odcinku padliśmy z wrażenia …

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN
Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>