www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Górniak opowiada o swoich poważnych problemach zdrowotnych!

Edyta Górniak w „Pytaniu na śniadanie” po raz pierwszy opowiedziała o swoim wyjeździe do USA i poważnych problemach zdrowotnych! Podczas rozmowy z Anną Popek oraz Michałem Olszańskim gwiazda rozpłakała się…


– Czułam się bardzo osłabiona, kręciło mi się w głowie, krwawiły mi dziąsła. Czułam się wyczerpana, od sześciu miesięcy miałam dokładnie trzy i pół dnia wolnego (….). Okazuje się, że wsiadłam do samolotu tak wyczerpana, że poziom osłabienia i brak odporności spowodował, że zaczęłam się bardzo źle czuć – wspominała Edyta Górniak w „Pytaniu na śniadanie” w TVP2.

Po wylądowaniu w USA Edyta Górniak od razu zgłosiła się do lekarza, jednak leki, które przyjęła nie poprawiły jej stanu zdrowia.

– Nie zażywam chemii, a w Stanach są leki dużo bardziej stężone, ta dawka, którą przyjęłam spowodowała, że spadło mi ciśnienie i spowolniła się akcja serca. – mówiła wokalistka.

Z powodu wyczerpania oraz wizyt w szpitalach musiała przełożyć jeden z koncertów. Edyta Górniak czuje się już jednak lepiej i wyznaczyła nową datę koncertu w Płocku – odbędzie się on w najbliższą sobotę, 26 września.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>