www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Górniak o urodzinach Raz, Dwa, Trzy

O 20-leciu Raz Dwa Trzy robi się głośno. W ostatnim Tańcu z Gwiazdami życzenia zespołowi złożyła nawet Edyta Górniak! Do życzeń dołączają się m.in. Sebastian Karpiel Bułecka i Muniek Staszczyk.

(Życzenie od gwiazd dla zespołu możecie znaleźć na fanowskiej stronie na Facebooku). W trakcie wyjątkowego wieczoru 28 września br. muzycy zaprezentują swoje najbardziej znane utwory w nowym wydaniu z akompaniamentem Orkiestry Kameralnej Hanseatica pod kierunkiem Michała Nesterowicza. Gośćmi specjalnymi koncertu będą: Mateusz Pospieszalski, Marcin Pospieszalski, Antoni Gralak oraz zespół DagaDana.

Adam Nowak, lider zespołu Raz Dwa Trzy zdradza szczegóły pracy przed jubileuszowym koncertem: „Przygotowania są bardzo intensywne, spotykamy się z realizatorami telewizyjnymi, oświetleniowcami i dźwiękowcami, ustalając wszystkie niezbędne szczegóły. Część utworów będzie miała zmienione aranżacje, zagramy inaczej, niż zazwyczaj. Chcemy też, by koncert budował napięcie – zaczniemy bardzo spokojnie, ale zakończenie zaskoczy dynamiką…”

Urodzinowy koncert już 28 września w Gdańsku. Część dochodu z płyty nagranej w czasie wydarzenia zasili cele charytatywne i Fundację ENERGA.

aka

mwmedia_20051119_153206

mwmedia_20051119_152527

raz-dwa-trzy-dwudziestolecie-plakat


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>