www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Górniak już jutro w Hell’s Kitchen! Znamy szczegóły jej występu w kulinarnym show!

Już w najbliższy wtorek w „Hell’s Kitchen” pojawi się Edyta Górniak! Diwa będzie miała mnóstwo obowiązków w „Piekielnej Kuchni” szefa Wojciecha Modesta Amaro.


​Edyta Górniak będzie rządzić w jutrzejszym odcinku „Hell’s Kitchen”. Artystka, wielka miłośniczka kuchni azjatyckiej, pojawi się w piekielnej restauracji, aby ocenić wegetariańskie dania azjatyckie przygotowane przez uczestników. Zanim jednak to nastąpi, diwa – na wielkim kole fortuny – wylosuje składniki, które będą musiały się znaleźć w przyrządzanych
potrawach. Uczestnicy będą zażarcie walczyć o nagrodę. I nie ma się czemu dziwić… Będzie nią koncert Edyty Górniak oraz wspólna kolacja, którą zjedzą w ekskluzywnym klubie Level 27 mieszczącym się na 27 piętrze jednego z warszawskich wieżowców!

– Wybitną nagrodą i przyjemnością było poznanie Edyty Górniak. Uczestnicy nie tylko mogli posłuchać jak śpiewa, ale również mieliśmy okazję poznać się podczas wspaniałej kolacji w wyjątkowej scenerii, bo na dachu jednego z warszawskich wieżowców. To spotkanie zrobiło na uczestnikach piorunujące wrażenie – mówi szef Wojciech Modest Amaro.

Warto dodać, że Edyta Górniak zagra w „Hell’s Kitchen” najmniejszy koncert w swojej 25-letniej karierze. Wezmą w nim udział jedynie trzy osoby – szef Wojciech Modest Amaro oraz dwoje zwycięzców konkurencji. Diwa w programie zaśpiewa swój singiel „Oczyszczenie”.

Kto dostąpi zaszczytu spotkania się z Edytą Górniak? Czyje dania posmakują diwie najbardziej? Przekonamy się już jutro, o godzinie 20:05 w Polsacie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>