www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Edyta Bartosiewicz wyjaśnia przerwę w karierze

Edyta Bartosiewicz: „Przestałam śpiewać, bo straciłam głos”!

Piosenkarka opowiada o problemach, z jakimi przyszło jej się zmierzyć. Przeszła załamanie nerwowe po stracie przyjaciela i wycofała się z show biznesu. Próbowała ukryć fakt, że jej głos nie brzmi już tak, jak dawniej.

„Walczyłam zaledwie o swój dawny, satysfakcjonujący pułap możliwości. Tymczasem brzmiałam coraz gorzej. Nie było dawnej ekspresji, dawnej Edyty, dawnej przyjemności ze śpiewania… – Chciałam ukryć prawdę przed światem… – Wstydziłam się swojej niemocy. Bardzo chciałam wydać płytę w 2010 roku …Tak. Ale to dziś mniej ważne. Moja długa podróż dała mi inny skarb. Do momentu załamania widziałam swoją wartość jedynie w piosenkach, które tworzę, a nie w tym, jaką jestem osobą. Świadomość trudu i mojej pracy przez ostatnie dziewięć lat pozwala mi dziś cenić samą siebie jako człowieka. I polubić siebie”- wyznała w „Zwierciadle”.

Miejmy nadzieję, że Edycie uda się odzyskać siły i popracowac nad głosem. Zniecierpliwieni fani z uporem czekają na nowy album, który ma być wielkim powrotem Edyty. Trzymamy kciuki, aby wszystko poszło po jej myśli.

aka

Bartosiewicz_Edyta

Bartosiewicz_Edyta


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>