www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dżoana załatwiła mi tę pracę

Jeszcze niedawno można było powiedzieć, że tylko siostra znanej Joanny. Wygląda jednak na to, że 25- latka zamierza ostro wziąć się do roboty!


– Joanna załatwiła mi tę pracę, bo to bardzo dobra, kochana siostra. Jestem jej wdzięczna, że bardzo mi pomaga- mówiła łamaną polszczyzną Marta Krupa zapytana przez tygodnik „Twoje Imperium” o kulisy kontraktu w tanecznym show. To rozbrajające stwierdzenie jest nie do końca prawdziwe. Okazuje się bowiem, że nieznana dotąd dziewczyna zawdzięcza swojej blondwłosej siostrze o wiele więcej!

Marta Krupa chce w Polsce zrealizować swoje marzenia dotyczące kariery wokalnej. Już teraz wiadomo, że siostra pięknej Dżoany zagości na płycie projektu muzycznego „Poland… Why not?„, z którym związane są Natasza Urbańska i Paricia Kazadi. Dlaczego młodsza z sióstr chce zadebiutować właśnie w Polsce, skoro w USA ma większe możliwości?
– W Stanach jest większa konkurencja, zwłaszcza dla osób, które na swoim koncie nie mają zbyt wielu dokonań- wyjaśnia informator „Twojego Imperium”.

Dodajmy jeszcze, że w USA Dżoana nie załatwiłaby swojej siostrze tak łatwo kontraktu w „Tańcu”. Taka kariera jest możliwa tylko w Polsce!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>