www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dzisiaj rusza Densflor

Edyta Herbuś, Rafał “Roofi” Kamiński i Rafał Maserak wystąpią w roli jurorów, a Sasha Strunin, Aleksandra Szwed, Jacek Stachursky, Mieszko Sibilski (Grupa Operacyjna), Candy Girl oraz Natalia Jakuła zatańczą w nowym programie tanecznym “Viva Królowie Densfloru”. Zadebiutuje on na antenie Viva Polska już dzisiaj, w niedzielę, 24 października.

W „Viva Królowie Densfloru” sześciu celebrytów będzie tańczyć do znanych przebojów. W każdym z 6 odcinków programu uczestnicy prezentują swoją własną choreografię do znanych piosenek. Wśród tematów przewodnich odcinków znajdą się m.in. Street Dance, Hip Hop, największe hity znane z anteny Vivy, polskie piosenki, itd.

Po podsumowaniu wszystkich tańców jury wytypuje dwóch zawodników, którzy wypadli najgorzej, a publiczność za pomocą specjalnych pilotów odda głos na najsłabszego tancerza, który pożegna się z programem. W szóstym odcinki poznamy zwycięzcę – tytułowego Króla Densfloru.

Oprócz popisów tanecznych w „Viva Królowie Densfloru” widzowie będą mogli usłyszeć niespotykane do tej pory duety wokalne, m.in. w wykonaniu Stachursky`ego i Aleksandry Szwed czy Sashy Strunin i Mieszka Sibilskiego.

aka

KUKR_190909

CANDY_GIRL

SASHA STRUNIN

SASHA STRUNIN

SZWED_OLA_ALEKSANDRA

JACEK STACHURSKY

JACEK STACHURSKY

NATALIA JAKUŁA

NATALIA JAKUŁA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>