www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dziś urodziny Gosi Baczyńskiej. Wszystkiego najlepszego!

Piątek 13-tego nie musi być pechowy. Najlepszym tego dowodem, że właśnie w piątek 13-tego urodziła się Gosia Baczyńska, jedna z najbardziej docenianych przez krytyków mody, gwiazdy i Panie w każdym wieku, polskich projektantek mody.

Gosia Baczyńska urodziła się 13 sierpnia 1965 w Kępnie. Jest absolwentką Wydziału Projektowania Ceramiki i Szkła Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. W 2009 roku otworzyła swój pierwszy salon mody w Warszawie. Jest laureatką m.in. nagrody „Projektant roku” polskiej edycji magazynu „Elle” (trzykrotnie!), Złota Ikona A4, „Doskonałość mody 2008” magazynu „Twój Styl”. W plebiscycie magazynu Home & Market została uznana za jedna z 50 najbardziej wpływowych kobiet w Polsce!

Co bardzo ważne, szacunek ekspertów i Klientek to nie efekt celebryckich ploteczek, sławy nie zdobywała bywaniem na salonach, ale własną twórczością, własnymi, oryginalnymi kreacjami i konsekwencji w projektowaniu i pracy.

Doceniły to również nasze gwiazdy. Wiele z nich, to oddane Klientki i wielbicielki Baczyńskiej. Są wśród nich m.in. Małgorzata Socha, Doda, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Orleańska, Maja Ostaszewska, Małgorzata Cielecka, Monika Brodka, Monika Olejnik, Magdalena Boczarska.

Gosi Baczyńskiej życzymy tradycyjnych 100 lat z… wyjątkowymi kreacjami projektantki!

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>