www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Rozpoczął się Festiwal w Międzyzdrojach!

W dniach 3-7 lipca Międzyzdroje zamienią się w wakacyjną stolicę kultury. Festiwal Gwiazd po raz 18-ty zgromadzi ludzi polskiego świata filmu, muzyki i sztuki. Będzie można ich spotkać na ulicach miasta i w Amber Baltic Hotel Międzyzdroje, który jest oficjalnym hotelem Festiwalu.

W tym roku swój udział w 18. Festiwalu Gwiazd zapowiedzieli m.in. Paweł Małaszyński, Anna Dereszowska, Jan Wieczorkowski, Maciej Zakościelny, Katarzyna Zielińska. Wielu artystów, m.in. Zbigniewa Zamachowskiego, Krystynę Morgenstern czy Daniela Olbrychskiego, będzie można również podziwiać na doskonałych fotograficznych portretach Zofii Nasierowskiej, które od dziś zdobią Amber Baltic Hotel Międzyzdroje. Zdjęcia w ramach wystawy „VIVA! Photo Awards” będzie można oglądać do końca lipca.

Amber Baltic Hotel Międzyzdroje szczególnie mocno zaznaczy swoją obecność w programie tegorocznego Festiwalu Gwiazd. Poza wystawą Zofii Nasierowskiej każdego dnia będą się w nim odbywać spotkania z gwiazdami, jak również przedstawienia teatralne. Jednak Festiwal to również pokazy filmów, koncerty, spektakle plenerowe, przedstawienia dla dzieci i mecz piłki nożnej artyści kontra samorządowcy.

„Festiwal Gwiazd to wydarzenie unikatowe w Polsce. Dzięki niemu Międzyzdroje i Amber Baltic tętnią życiem i są rozpoznawalne w całej Polsce. Cieszymy się, że co roku możemy gościć wielu znanych artystów, którzy nie tylko u nas nocują, ale również spędzają czas w hotelowym barze, restauracji czy na tarasie z widokiem na morze” – podkreśla Monika Kowalska, General Manager Amber Baltic Hotel Międzyzdroje.

Zobaczcie ubiegłoroczne fotorelacje z Festiwalu w Międzyzdrojach!

>> Festiwal w Międzyzdrojach rozpoczęty!
>> Anna Przybylska w Międzyzdrojach
>> Przybyło dłoni w Alei Gwiazd
>> Iwona Węgrowska na plaży
>> Mecz gwiazdy vs. samorządowcy w Międzyzdrojach
>> Ekskluzywna sesja gwiazd w Międzyzdrojach!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>