www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dziennikarka TVP „porywczką”?

Świeżo upieczeni narzeczeni: Justyna Śliwowska, prezenterka „Dzień dobry, Polsko” i dziennikarz TVN 24, Radek Mróz spędzili romantyczny weekend w Mediolanie.

Tak para świętowała jego urodziny, a Justyna wpadła na pomysł szalonej niespodzianki. Oboje z Radkiem kochają Włochy i byli tam już kilka razy. Ona postanowiła, że porwie swojego narzeczonego na weekendowy wypad urodzinowy do Mediolanu. Nic mu nie powiedziała o kierunku wylotu, a tylko przekazała informacje, kiedy i o której lecą. Okazuje się, że to ich swego rodzaju tradycja zabierania swojej drugiej połówki w podróż.

Ich znajomi wiedzieli o tej niespodziance i kiedy już Radek na lotnisku dowiedział się, gdzie leci po wylądowaniu napisał na swoich social mediach, że czuje się wspaniale, bo jego „porywaczka” zabrała go do Mediolanu.

To miasto skradło ich serca – zresztą jak całe Włochy. Zwiedzili katedrę w Mediolanie, Teatro alla Scala , Jedno z najstarszych, światowych centrum handlowych: galerie Vittorio Emanuele II, zamek Sforzów, stadion piłkarski San Siro. Justyna wie, że Radek jest miłośnikiem malarstwa. Dlatego kolejną niespodzianką była wizyta w Pinacoteca di Brera, gdzie zgromadzone zostały dzieła Canaletta, Caravaggia czy Rafaela. Odwiedzili też klimatyczną, jedną z najlepszych pizzerii w Mediolanie. Przyszła Panna młoda szukała tez sukni ślubnej.

Dobre Media

sliwowska_mroz

sliwowska_mroz_02

sliwowska_mroz_03

sliwowska_mroz_04

sliwowska_mroz_05

sliwowska_mroz_06

sliwowska_mroz_07

sliwowska_mroz_08

sliwowska_mroz_09

sliwowska_mroz_10


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>