www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dzień tolerancji z Omenaa Foundation

16.listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Z tej okazji Omenaa Mensah z platformą Mustache zaprosiła gwiazdy i blogerów do wsparcia idei szacunku do drugiego człowieka.


Maffashion, Michał Piróg, Ekskluzywny Menel, Andrew Whytee, Kamila Szczawińska identyfikując się z akcją zaprezentowali się w bluzach i T-shirtach, z których dochód zasili budowę szkoły dla dzieci ulicy z ośrodka Don Bosco w Ghanie.

Omenaa Mensah pół Polska i pół Ghanka zwłaszcza w dzieciństwie spotykała się z objawami nietolerancji, dlatego w swojej fundacji Omenaa Foundation realizuje projekty, które głośno potępiają wszelkie uprzedzenia. Swoim entuzjazmem zaraża innych.

Jej działalność wspiera platforma Mustache.pl, która wspólnie z marką Aloha from Deer przygotowała unikatową kolekcję bluz, koszul i t-shirtów z rysunkami wykonanymi przez dzieci ulicy z ośrodka Don Bosco w Ghanie. Ilustracje przedstawiają marzenia tych dzieci. W ich spełnieniu może pomóc każdy kupując produkty z kolekcji, gdyż cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na budowę szkoły dla podopiecznych fundacji Omenaa Foundation. Bluzy (149 zł), koszule (149 zł) i T-shirty (99 zł) dostępne są na platformie Mustache.pl.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>