www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dzień Dziecka z Harleyami

Fundacja Spełnionych Marzeń oraz Klub Motocyklowy Harley-Davidson „Warsaw Chapter Poland” zorganizowali w niedzielę happening „Dzień Dziecka z Harleyami”. Na imprezie, którą poprowadzili Magdalena Różczka i Mateusz Damięcki, pojawiły się gwiazdy, m.in. Agnieszka Włodarczyk, Piotr Szwedes, Paweł Stasiak oraz Tomasz Lubert z żoną Ewą.

Celem „Wiosennej Harley’ady Marzeń” było zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy wielu tysięcy dzieci w Polsce walczących z chorobami nowotworowymi i ich rodzin, uwrażliwienie na ich cierpienie i niejednokrotnie wręcz heroiczną walkę w pokonywaniu codziennych trudności.

„Dzień Dziecka z Harleyami” był okazją do wspólnego świętowania radości z wygranej nad chorobą. To święto
największego spełnionego marzenia podopiecznych Fundacji i ich rodzin… Marzenia o zdrowym, radosnym dzieciństwie, pełnym marzeń… tych zwyczajnych… dziecięcych.


Wpisz komentarz

  1. 5 czerwca 2013 13:14

    anonim:

    „Celem “Wiosennej Harley’ady Marzeń” było zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy wielu tysięcy dzieci w Polsce walczących z chorobami nowotworowymi”. Serio? A na zdjęciach kto? Ani jednego zdjęcia dziecka, same gwiazdy. Więc to jest okazja do zaprezentowania się gwiazd czy do okazja do sprawienia dzieciom uśmiechu?

  2. 28 stycznia 2014 16:59

    Werka:

    Trzeba było być i widzieć uśmiechnięte twarze dzieciaków. Fundacja Spełnionych Marzeń dużo robi dla nich, ale z serwisu takiego jak ten nie dowiesz się o tym;P

Podobne posty:

/* */?>