www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dzień Dziecka z Cyrkiem Zalewskim

W tym roku Cyrk Zalewski obchodził Dzień Dziecka bardzo hucznie. Impreza trwały dwa dni!

Na przedstawienie do Radomia zaproszono setkę dzieci z rodzin ubogich oraz zastępczych i przygotowano dla nich mnóstwo atrakcji. Jedną z nich było pojawienie się Szymona Wydry i Agnieszki Kawiorskiej, którzy sumiennie rozdawali dzieciom jogurty, soczki, jabłka i cukierki.

Szymon zabrał ze sobą córkę, która doskonale się bawiła. Wokalista czuł się w cyrku jak u siebie w domu, bo przypomniały mu się chwile, kiedy występował w programie „Gwiezdny cyrk”. Agnieszka natomiast pozowała do zdjęć z dziećmi i zachęcała do rozmowy. Jak sama podkreśla, lubi pomagać charytatywnie i w przyszłości chce się związać z którymś z domów dziecka..

Drugiego dnia w Lublinie goszczono ponad dwieście dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych i ubogich! Wokalistka Lidia Kopania rozdawała lody i cukierki, a aktor Jerzy Rogalski częstował lizakami.

Ostatni raz w cyrku byłam kiedy 30 lat temu kręciliśmy serial 007. Akcja rozgrywała się właśnie pod takim namiotem. Musieliśmy rozszyfrować zagadkę morderstwa – opowiedział Jerzy Rogalski.

Rozdając te łakocie można się poczuć samemu jak dziecko, a do tego obejrzeć interesujący program cyrkowy. Myślę, że dzieci zapamiętają ten Dzień Dziecka szczególnie – wyznaje Lidia Kopania.

 

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>