www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dygant: Samochodowa dziewczyna Bonda

Samochodowa dziewczyna Bonda czyli Dygant w „Autach 2”

Już 29 czerwca nasze ekrany opanują przezabawni bohaterowie, znani z przeboju wytwórni Disney/Pixar „Auta” – a wśród nich dzielny samochód wyścigowy Zygzak McQueen i jego nieodłączny przyjaciel Złomek. W nowych przygodach, zrealizowanych tym razem w 3D, towarzyszyć im będą nowe postacie, m.in. urodziwa Liliana Lifting.

– To typ samochodowej dziewczyny Bonda – wyjaśnia Agnieszka Dygant, która w polskiej wersji językowej „Aut 2” użycza głosu Lilianie. – Dziewczyna-szpieg, która jest młodym samochodzikiem i dopiero uczy się swego szpiegowskiego fachu. Ale stara się być bardzo dobrą uczennicą!
Aktorka zdradza, że temat samochodów jest jej bliski, bo sama uwielbia prowadzić. – Jak tylko skończyłam 17 lat, zrobiłam prawo jazdy – mówi. – Pierwszym moim samochodem był stary citroen na hydraulicznym zawieszeniu; nazywał się Pallas. Był groteskowy, przerysowany i miał długą buzię, właściwie gębę.

„Auta 2”, wyjaśnia Dygant, to film o przyjaźni i o tym, że warto się starać i być lojalnym. – Samochód może być przyjacielem, i to nie tylko w filmie – zapewnia aktorka. – Gdy skądś wracam, i gdy jest to daleka podróż, zawsze na koniec dziękuję mojemu samochodzikowi za to, że się dobrze spisał. Poklepuję go, mam taki odruch, jakby to był ktoś żywy.

„Auta 2” w kinach od 29 czerwca!

Więcej o Lilianie Lifting w poniższym wideoklipie:

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>