www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dwustu tancerzy zatańczy z Pirogiem

Wielka scena w centrum Łodzi, a na niej dwustu tancerzy z całej Polski. Jazz, hip-hop, latino, afro, jazz, modern i wiele innych stylów tańca.

Do tego gwiazdorskie jury i atrakcyjne nagrody. Jednym słowem: drugi dzień IV Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca zapowiada się obiecująco. Wyjątkowy, otwarty dla wszystkich widzów pokaz tańca odbędzie się w sobotę, tj. 25 czerwca od godz. 13.00 w Manufakturze Łódź. Cały festiwal odbędzie się w Łodzi w dniach od 24 do 26 czerwca.

Pierwszy dzień – na rozgrzewkę zarezerwowany jest na oficjalne powitanie uczestników i wymianę doświadczeń. Dzień drugi, czyli najważniejsza, konkursowa część jest otwarta dla wszystkich widzów, którzy w sobotę, tj. 25 czerwca o godz. 13.00 znajdą się na rynku Manufaktury. Tancerze zaprezentują się w trzech kategoriach: solo, duet lub formacja. Oprócz publiczności oceniać ich będą wymagający jurorzy: Michał Piróg (choreograf, juror programu You Can Dance), Michał Guga Sethu (tancerz, choreograf) oraz Marcin Mroziński (finalista You Can Dance).

W rywalizacji o główną nagrodę – Złotą Łódkę Prezydenta Miasta Łodzi mogą wziąć udział zarówno członkowie szkół tańca, jak i różnych formacji tanecznych działających przy domach kultury i szkołach, a także profesjonalnych grup tanecznych. Na zwycięzców IV Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca czekają nagrody rzeczowe oraz pieniężne: pierwsze miejsce w kategorii solo: 1000 zł, pierwsze miejsce w kategorii duet: 2000 zł oraz pierwsze miejsce w kategorii formacja: 3000 zł. Ogłoszenie werdyktu jury i wręczenie nagród zaplanowane jest na godz. 19.00.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>