www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Drugie dziecko u Cichopków!?

Mały Adaś ma szansę na rodzeństwo.

Wydaje się, że taka szansa na rodzeństwo dla synka Kasi Cichopek i Marcina Hakiela będzie przybierać na sile, wraz z pojawiającymi się spekulacjami. Tylko, jak to się ma do rzeczywistości?

Czy znane małżeństwo postanowi powiększyć swoją rodzinkę? Otóż, na razie nie ma takich potwierdzonych informacji. Ale prasa kolorowa już napisała im życiowy scenariusz.

Jak dowiadujemy się z tygodnika Na Żywo, Kasia Cichopek i jej mąż Marcin mają kłopot z odnalezieniem się w show-biznesie. Ich kolejne plany padają jak muchy.

Polski Big Brother Kids, który miała prowadzić Kasia ciągle stoi pod znakiem zapytania. Program Sexy mamuśki nie wejdzie na wizje, jeśli Kasia sama nie znajdzie sponsora. Druga edycja Tylko nas dwoje nie jest potwierdzona. A kasa przydałaby się, jak deszcz w upalny dzień. Na Żywo sugeruje, że brak zobowiązań zawodowych może  w tym wypadku sprzyjać myśli o kolejnym dziecku. W spokojnej, rodzinnej atmosferze Kasia mogłaby się zająć już dwójką dzieci.

Ale zejdźmy na ziemię…

Czy w przypadku braku zatrudnienia, Kasia i Marcin mieliby tyle odwagi by decydować się na drugie dziecko? Brak  zaplecza finansowego to wielki minus przy takiej opcji. A samą domowa sielanką człowiek nie wyżyje. W przypadku Cichopek już to wiemy, pamiętacie, jak wróciła do pracy 2 miesiące po porodzie?

1 2

Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>