www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Druga Polka w finale światowego konkursu Top Model!

Róża Anna Przewięzikowska pochodzi z Torunia, ale od ośmiu lat mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. Niestety Róża, podobnie jak tysiące innych młodych Polaków,  zmuszona była wyemigrować z kraju w poszukiwaniu pracy. Przypadek zdecydował, iż trzy lata temu zajęła się modelingiem.

 

Pozowanie do zdjęć szybko stało się dla uroczej Polki prawdziwym hobby. Wkrótce jej portfolio znalazło się na stronie popularnej, londyńskiej agencji dla modelek BIZZY ADULTS.  Za namową rodziny oraz przyjaciół Róża postanowiła iść za ciosem i wysłała swoje zgłoszenie do prestiżowego, międzynarodowego konkursu TOP MODEL WORLDWILDE. Udało się!

Z 4000 kandydatek do finału dostało się 170 dziewczyn. Konkurs został podzielony na 6 kategorii. Różę zakwalifikowano aż  do dwóch z nich: Top Model Worldwide gdzie wraz z drugą Polką, Angel Oliferuk, będzie reprezentować nasz kraj oraz Top Model UK Over 25s, w której to znalazło się jedynie 20 dziewczyn!

Sam udział w finale to ogromny prestiż dla każdej początkującej modelki. Róża ma więc szansę zdobyć bezcenne doświadczenie, które być może otworzy jej drzwi do profesjonalnej kariery. Póki co nasza rodaczka twardo stąpa po ziemi a konkurs traktuje przede wszystkim jako przygodę życia. Nie rezygnując z codziennych obowiązków, w wolnych chwilach przygotowuje się do udziału w show, które odbędzie się 12-14 kwietnia w Londynie.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>