www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Druga edycja „10K Wiązowna Trail” za nami!

5 czerwca 2016 roku odbyła się druga edycja charytatywnego biegu „10K Wiązowna Trail”, którego pomysłodawcą i organizatorem jest znany aktor, Jakub Wesołowski. Każdy przebiegnięty kilometr to złotówka na rzecz Fundacji Dorastaj z Nami.


W tym roku w biegu udział wzięło prawie 200 osób, które swoją miłością do sportu pomagają najmłodszym. Każdy przebiegnięty kilometr to złotówka na rzecz Fundacji Dorastaj z Nami, opiekującej się dziećmi, których rodzice zginęli w trakcie pełnienia służby publicznej dla naszego kraju. Pomysłodawcą i organizatorem „10K Wiązowna Trail” jest słynny aktor i miłośnik sportu – Jakub Wesołowski.

– Tegoroczna edycja „10K Wiązowna Trail” przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. To niesamowite, że jest tak wielu zapalonych biegaczy, którzy jednocześnie chcą pomóc potrzebującym. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i naszym partnerom za zrealizowanie marzeń najmłodszych. Już szykujemy kolejne edycje biegu i zapewniam, że w przyszłym roku przygotujemy jeszcze więcej atrakcji. Mam nadzieję, że „10K Wiązowna Trail” już na stałe wpisze się harmonogram najważniejszych imprez biegowych zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów – powiedział Jakub Wesołowski.

Wydarzenie uświetniły gwiazdy znane z zmiłowania do sportu i zdrowego stylu życia: Rafał Maślak, Maciej Kurzajewski, Mateusz Banasiuk, Mikołaj Roznerski i Krzysztof „Jankes” Jankowski. Trasę pokonał także Jakub Wesołowski. Nie mogło zabraknąć tras dla najmłodszych: dzieci wzięły udział w biegu na 100, 250 i 500 metrów.

Bieg zorganizowany został dzięki wsparciu partnerów: Adidas, Oshee, Krasnal, Airbike i Radio Eska. Piknikowe rozrywki i posiłek dla uczestników zapewnił Brant Hotel&Restaurant, którego współwłaścicielem jest Jakub Wesołowski.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>