www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Drive wjechał na sam top!

Drive” wjechał na pierwsze miejsca amerykańskiego box office’u!

„Drive” z piskiem opon podbił rankingi oglądalności w USA – to najlepsza premiera weekendu dla dorosłych widzów! Na otwarcie „Drive” zarobił ponad 11 milionów dolarów.

Tak doskonały wynik nie dziwi. „Drive”, który w polskich kinach pojawił się zaledwie w ten piątek zdążył wśród recenzentów zyskać miano kultowego.
Dziennikarze piszą, że “Drive” to “pełen odjazd” (Metro)”, “filmowa jazda po bandzie” (“Przekroj”), “trans, z którego trudno się otrząsnąć po seansie” (Interia).

„Drive” to ociekająca adrenaliną opowieść o chłopaku, który za dnia pracuje jako kaskader, a nocą zatrudnia się jako kierowca gangsterów. Pewnego dnia zakochuje się w Irene. Nowa dziewczyna będzie jego wielką miłością, ale rozpęta też wokół niego, prawdziwe piekło.

Produkcji „Drive” podjęli się znani producenci, którzy na swoim koncie mają już takie hity jak „Wanted. Ścigani” czy X-Menów. W głównych rolach obsadzili nominowanego do Oscara oraz dwukrotnie do Złotego Globu młodego i niezwykle seksownego Ryana Goslinga („Blue Valentine”, „Pamiętnik”) oraz nominowaną do Oscara – Carey Mulligan („Była sobie dziewczyna”, „Duma i uprzedzenie”). W filmie zobaczymy także znanego z serialu „Breaking Bad” Bryana Cranstona, gwiazdę „Hellboya” Rona Perlmana oraz seksowną Christinę Hendricks („Mad Men”).

aka

Drive – love story pisane adrenaliną już w kinach.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>