www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dramat tancerza z You Can Dance

Michał Maciejewski opuścił program. Dlaczego???

W ostatnią środę program opuścił Sebastian Piotrowicz. Decyzją telewidzów w dalszej walce o wielki finał You Can Dance pozostali Michał, Ania, Paulina i Dominik. Niestety ten pierwszy już dłużej nie mógł oszukiwać swojego organizmu. Jak czytamy na oficjalnej stronie programu o Michale:

„Pracował przez całą edycję na pełnych obrotach. Niepokojące oznaki pojawiły się już wcześniej, ale po wizytach u fizjoterapeuty, tancerz wracał na salę treningową. Następnie z zaciśniętymi zębami, nie żaląc się nikomu, wychodził na scenę i tańczył całym sobą …”

„Siła woli nie wystarczyła, ciało odmówiło posłuszeństwa. Po ostatnim programie powrócił ból i na pierwszym treningu Michał nie był już w stanie zatańczyć. Diagnoza lekarza okazała się bezlitosna. Dalszy udział w programie może mieć nieodwracalne skutki dla jego zdrowia. Tancerz musiał opuścić „You Can Dance – Po prostu tańcz!”.”

Czy Sebastian, który zgodnie z regulaminem programu wrócił na miejsce Maciejewskiego zyska na tyle wysokie poparcie by dostać się do finału?

ps. Michałowi życzymy dużo zdrowia!

sebastian-piotrowicz=-michal-maciejewski

michal-maciejewski

michal-maciejewski

michal-maciejewski


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>