www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dramat Szulim: mąż nie kupił podgrzewanych majtek

W podgrzewanych kalesonach ma ponoć wystąpić w czasie sylwestrowej nocy „Kris superprofesjonalista” (Krzysztof Ibisz). Agnieszka Szulim nie ma tego szczęścia.

szulim_agnieszka

O podgrzewanych kalesonach śliczna prezenterka może tylko pomarzyć. Ona nie będzie miała na sobie nawet podgrzewanych majtek. A wszystko przez męża. Agnieszka pożaliła się Faktowi:

Adam nie załatwił mi podgrzewanej bielizny więc będę musiała się ratować plastrami podgrzewającymi, takimi jak używają sportowcy.

Cały dzień spędziłam w galerii handlowej. Przyglądałam się innym kobietom, jak szukają dla siebie kreacji sylwestrowych, a ja rozglądałam się za ciepłymi majtkami...

Na ostatnią chwilę, przed prowadzeniem sylwestrowego koncertu trudno będzie o ciepłe majtki. W końcu zima gości w Polsce już od kilku dobrych tygodni i ciepła bielizna rozchodzi się, jak świeże bułeczki. Do tego każdy chce zdążyć z zakupami przed noworoczną podwyżką cen. Dzisiaj o ciepłe majtki będzie naprawdę bardzo trudno. Szkoda tylko wdzięków Agnieszki Szulim. Bo, kto, jak nie mąż właśnie powinien już wcześniej o nie zadbać?

szulim_agnieszka_badziak_adamszulim_agnieszka

szulim_agnieszka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>