www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dowbor i Koroniewska nie mogą się dogadać w kwestii finansowej

Ślubu nie było, rozwodu nie będzie, ale… Joanna Koroniewska chce, żeby Maciej Dowbor zapłacił wysoką cenę za opuszczenie rodziny!

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska już dawno nie są parą. Jednak wciąż muszą dogadać się w sprawie opieki nad małą Janinką, podzielić majątek, ustalić wysokość alimentów. Kłopotliwa może być zwłaszcza ta ostatnia kwestia, gdyż, jak donosi „Super Express”, Koroniewska żąda aż 6 tysięcy złotych alimentów! Na taką kwotę nie chce się zgodzić Dowbor, jednak wszystko wskazuje na to, że to prezenter winny jest rozstania.

„Joanna już latem zeszłego roku odkryła przypadkiem, że Maciej zbyt często wyjeżdża do Krakowa i nie potrafi się z tych wyjazdów wytłumaczyć. Wkrótce okazało się, że właśnie tam mieszka kobieta, która skradła mu serce. Joanna bardzo chciała ratować rodzinę i była skłonna wybaczyć Maćkowi zauroczenie, ale on twierdził, że nie jest w stanie dłużej znieść jej trudnego charakteru, że zbyt wiele ich podzieliło. Ona ma większe oczekiwania od życia niż on. On chciałby się tym życiem po prostu cieszyć”  – mówi znajoma Koroniewskiej.

Jeszcze niedawno para zapewniała, że potrafi dojść do porozumienia. Podobno dzielenie majątku nie było dla nich problemem. Czy dla dobra córeczki uda im się zachować pozory przyjaźni?

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>