www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dowbor trenuje biegi na mrozie. „Czuję się znakomicie”

Maciej Dowbor trenuje biegi. Czy w ten sposób chce odreagować rozstanie z partnerką? A może chce się odmłodzić, jak jego kolega po fachu Krzyś Ibisz?

Trójka celebrytów – Paulina Sykut, Marcin Dorociński i Maciej Dowbor biegali w siarczystym mrozie.  7 lipca staną oni na starcie Herbalife Triathlon Susz – największej imprezy triathlonowej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, której zostali ambasadorami. Trening odbył się na warszawskiej Agrykoli, miejscu gdzie nawet przy dużym mrozie można spotkać dziesiątki innych biegaczy.

„Nie ma czasu na wakacje, trzeba ćwiczyć i ćwiczymy praktycznie codziennie” – mówi Maciej Dowbor, znany na co dzień z anteny Polsatu. „Warto się zmobilizować przede wszystkim dlatego, że już po dwóch miesiącach trenowania, a to jest dopiero początek procesu przygotowań, bo nie jesteśmy dziś nawet w 1/3 drogi, czuję się znakomicie” – dodaje Dowbor.

„Jest zimno, bardzo zimno, ale się nie poddajemy” – wtóruje mu aktor Marcin Dorociński. „Powoli z Maćkiem namawiamy się na Ironmana. Najpierw zaliczyć Herbalife Triathlon Susz, to jest podstawa, a potem może coś większego” – dodaje Dorociński.

„Jeśli jeszcze się nie zdecydowaliście, żeby biegać, jeździć rowerem, pływać to przynajmniej nam kibicujcie. Bierzcie w tym udział bo to jest fantastyczna sprawa” – zachwyca się Paulina Sykut, prezenterka Polsatu.

 

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>