www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dorota Wellman trendsetterką!

Prezenterka wzięła udział w reklamie jogurtu. Przyznała jednak, że prawie całą zarobioną kasę… oddała na cele charytatywne!


Dorota Wellman znalazła nowe zajęcie; zagrała w kilku klipach reklamowych jogurtu, w którym przekonuje, że warto zdrowo się odżywiać. Za udział w reklamie dostała, bagatela, ponad 100 tysięcy!

Jednak w rozmowie z plejadą.pl prezenterka wyznała, że prawie całą zarobioną kwotę wydała nie na drogą wycieczkę czy nowiutki samochód, ale na pomoc dla potrzebujących:
– Przekazałam 100 tysięcy na rzecz Fundacji TVN, ponieważ wiem, że te pieniądze trafią do tych, którzy rzeczywiście potrzebują pomocy. Pozostałą kwotą wspomogłam inne organizacje charytatywne, które przekażą pieniądze najbardziej potrzebującym – powiedziała Wellman w rozmowie z portalem.

Mało tego, prowadząca „Dzień Dobry TVN” chce tym samym namówić innych celebrytów do pójścia w jej ślady:
– Chciałabym wprowadzić nową modę, jeśli ktoś zarabia duże pieniądze na własnym wizerunku, który zbudował dzięki telewizji, uważam, że powinien podzielić się tymi pieniędzmi z innymi. Wszystkich serdecznie do tego zachęcam. Była to dla mnie ogromna przyjemność i jestem szczęśliwa, że mogłam pomóc – dodała prezenterka.

Miejmy nadzieję, że przykład Doroty Wellman nie będzie odosobniony!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>