www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dorota Gardias: przyjaciółki mają z nią dobrze!

Fajnie jest przyjaźnić się z gwiazdą. Zwłaszcza taką, jak Dorota Gardias, która bardzo często musi wymieniać zawartość szafy!

Prezenterka TVN lubi swoją pracę, cieszy ją rozpoznawalność. A jednak bycie celebrytą ma swoje ciemne strony: bywalczynie imprez raczej nie mogą pokazać się dwa razy w jednej kreacji. Std konieczność ciągłego dokupowania nowych rzeczy…

– Rzeczywiście, moja szafa jest ciągle wietrzona. Notorycznie muszę coś z niej wyrzucać, ponieważ nie mieszczą się już ubrania. Ale większość z nich kupuje mi firma.- chwali się „Twojemu Imperium” gwiazda – Praca pogodynki wymaga bogatej garderoby, każdego dnia staję przed kamerą w innej stylizacji. Ubrania ze starych kolekcji wymieniam na nowe. Najwięcej mam sukienek, bo chodząc na rozmaite gale, nie mogę sobie pozwolić na to, by włożyć kilka razy to samo.

Kosztownych sukien szkoda jednak tak po prostu wyrzucić. Na szczęście Dorota Gardias znalazła na to sposób!
– Robiąc ostatnio porządki, spakowałam dla nich pięć pełnych stylizacji, z torebkami i kolczykami. Moje przyjaciółki w tej kwestii zawsze mogą na mnie liczyć.

Warto więc przyjaźnić się z Dorotą Gardias! Tym bardziej, że ma w swojej garderobie takie kreacje!

Zobaczcie sami!


Wpisz komentarz

  1. 20 września 2012 11:59

    Jose:

    To whom it may concern,I would derlay love to turn this photograph into an acrylic based painting and would therefore like to seek permission to do so. My work is viewed, and admired, all around the world with most viewers coming from the United States.You can view my work via our website.I therefore look forward to your reply,Yours most sincerely,Jon Hamilton-Fford

Podobne posty:

/* */?>