www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dorota Gardias oskarżona o… rozbój!

Czy delikatna i wesoła kobieta może od czasu do czasu pokazać pazurki? Według paparazzi tak!

Miła, uśmiechnięta, kompetentna – Dorota Gardias robi wrażenie! Okazuje się jednak, że na niektórych mężczyznach – nawet piorunujące! Miał okazję przekonać się o tym paparazzi, który śledził Dorotę i jej dawnego przyjaciela, Patryka. Fotoreporter twierdzi, że celebrytka i jej ówczesny narzeczony napadli na niego, poturbowali i skradli cenny aparat. Całe zdarzenie miała zarejestrować kamera monitoringu.

– Zostałem pobity – opowiada paparazzi na łamach „Twojego Imperium”. – Zabrano mi i uszkodzono aparat wart ponad 10 tys. złotych. Sprawę dwukrotnie umarzała prokuratura, dlatego zdecydowałem się złożyć w sądzie subsydiarny akt oskarżenia. Skarżę panią Dorotę i jej byłego narzeczonego jako osoba prywatna.

Według prokuratury za taki czyn grozi od dwóch do dziesięciu lat więzienia! Pogodynka na razie nie chce komentować całego zdarzenia. Co innego „poszkodowany”:
– Nie może być tak, że celebryci są ponad prawem, że wszystko im wolno. Moim zdaniem naruszyli prawo i powinni ponieść konsekwencje – mówi zdenerwowany fotoreporter.

Być może dojdzie jednak do ugody. Pogodynka zwróci aparat, a paparazzi… wykona sesję zdjęciową łamiącą wizerunek „grzecznej dziewczynki”, jaki przedstawiała nam pani Dorota. Duży zysk gwarantowany!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>