www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dorociński lubi jak go chwalą

Dorociński: „Fajnie jest być docenionym”.

Marcin dostał nagrodę dla najlepszego aktora na festiwalu filmowym w Gdyni. Film „Róża” okazał się sukcesem. Dorociński jest człowiekiem bardzo rozsądnym i nie chełpi się wygraną. Wie, że zawdzięcza ją osobom z produkcji, które też powinny dostać nagrodę za ich pracę.

„Fajnie jest być docenionym. To ważne, ale nie najważniejsze. Nagrody to zawsze czyjeś widzimisię, na kogo padnie, na tego bęc. Jest wielu aktorów, którzy na nie zasługują. A czy to jakoś specjalnie uczciłem? Nie. Na to, bym dostał tę nagrodę, pracowało dużo osób. Chciałbym, by wszyscy oni byli uhonorowani. Ale wiem, że to niemożliwe”– zdradza skromnie w rozmowie z „Galą”.

Swoim sukcesem aktor cieszył się z rodziną. Podkreśla, że zawsze ma wsparcie najbliższych. Nawet wtedy, gdy przyszło mu grać rolę kochanka w filmie „Kobieta, która pragnęła mężczyzny”. Zagraniczna produkcja dała mu szansę pokazania się poza granicami Polski. Został ciepło przyjęty przez krytyków i złamał kolejne damskie serca. Czy wkrótce zobaczymy go w jakimś nowym filmie?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>