www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dominika Kluczyk-Lubomirska nosi ubrania po mamie!

Księżniczka i córka jednego z najbogatszych Polaków stara się żyć bardzo skromnie…

Mogłaby opływać w luksusach i co chwila zmieniać kreację. Jednak Dominika Kulczyk-Lubomirska woli nie podążać szlakiem celebrytek i rozsądniej wydawać pieniądze.

Kiedy byłam dzieckiem, musiałam pamiętać, że wychodząc z pokoju, trzeba zgasić światło. Jeśli o tym zapomniałam, oddawałam rodzicom grosik z kieszonkowego. Teraz, gdy założyłam rodzinę, też pilnuję, żeby moje dzieci w czasie mycia zębów zakręcały wodę. Żeby wychodząc z łazienki, gasiły światło – mówi Dominika Kluczyk- Lubomierska w wywiadzie dla magazynu „Claudia”. – Czasem gaszą po mnie i wtedy ja tracę kieszonkowe. Mamy też przy domu ogródek, w którym hodujemy marchewkę i pomidory. Symbolicznie, ale to już coś! Nie udaje mi się, niestety, wozić dzieci do szkoły rowerem, bo na warszawskich drogach to byłoby samobójstwo. Ale udaje mi się być świadomym konsumentem.

Na czym polega ta świadomość? Przede wszystkim bogata Polka stara się nie szastać pieniędzmi:
Nie kupiłabym słynnej torebki Hermesa „Birkin”, choć mnie na nią stać, bo istnieje coś takiego jak niemoralna cena. Noszę rzeczy po mamie, mam po niej wiele ubrań, wymieniam się też z przyjaciółkami – mówi pani Dominika.

Głos rozsądku w świecie pełnym blichtru? Książę Lubomirski jest pewnie bardzo dumny ze swojej żony!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>