www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Dom Gibsona na sprzedaż

Aktor Mel Gibson wystawił na aukcję swoją luksusową posiadłość w Malibu (Kalifornia), którą do niedawna dzielił ze swoją – obecnie już ex – narzeczoną, Oksaną Grigorievą.

Gwiazda filmu „Braveheart” znalazł się w kłopotach – i na pierwszych stronach tabloidów – po tym, jak na światło dziennie wyszło szczegóły jego burzliwego pożycia z rosyjską piosenkarką, matką jego córki Lucii. Pożycia, która zakończyło się wzajemnymi oskarżeniami w kwietniu.

Ujawnione nagrania dowodzą, że Gibson napastował i groził swojej byłej ukochanej podczas rozmów telefonicznych. W magazynach pojawiło się także zdjęcie rosyjskiej piękności ze złamanymi przednimi zębami! Oczywiście, podejrzenie głosi, iż to sprawka słynnego aktora, który „odrobinę się zapomniał”, podczas rodzinnej sprzeczki.

Kolejnym etapem kłopotów aktora jest konieczność sprzedaży domu w Malibu, zwanego Lavender Hill Farm. Posiadłość ma sześć sypialni i sześć łazienek, oranżerię, kort tenisowy i basen i – jak podaje serwis Trulia.com – została wystawiona na sprzedaż za 9,7 miliona funtów.
Co ciekawe, Mel Gibson dopiero co tydzień wcześniej sprzedał nieruchomość w Connecticut i to po trzech latach szukania nabywcy!

Czy teraz pójdzie mu łatwiej? Pieniądze z pewnością przydadzą się przy tak słynnym i kosztownym rozstaniu.

aka

Hand in hand on the red carpet with controlled smiles and loving exchanges, Mel Gibson and Oksana reveal no signs of the dysfunction and disorder in their relationship. However, recent reports have shed light on the true nature of their relationship, which was shrouded in scandal from it s beginning until it s violent and bitter end. These archived pictures show the couple throughout their  Fame Pictures, Inc


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>