www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda znów oberwała!

Kontrowersyjna wokalistka nie ma lekko; nie dość, że wciąż jest sama, jej płyta się kiepsko sprzedaje, to jeszcze krytykują ją takie „płotki” jak… zespół Łzy!


Dorota Rabczewska ostatnio rzadko się uśmiecha. Nie ma się czemu dziwić! Jej płyta, która miała być wielkim hitem utknęła na szarym końcu rankingów sprzedaży. Niewiele stacji radiowych lansuje też twórczość artystki.

Nic dziwnego, że w takich okolicznościach na krytykowanie Królowej pozwolił sobie nawet… zespół Łzy:- Słyszę jej utwory w lodówce, ale nie potrafię ich zanucić. Jej nowa płyta, to przerost formy nad treścią – stwierdził Adam Konkol w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Łzy, z nowa wokalistką, Sarą Chmiel, nie stworzyli jednak hitu lata. Mimo to, przedstawiciel kapeli ma dla Dody kilka recept na sukces:- Jeśli zrobiła to, żeby uzyskać większą publiczność, to nie był dobry krok, ponieważ ten kraj nie jest przygotowany na tego typu muzykę i tego typu produkcje, a na świat nie oszukujmy się – jest to jeszcze za słabe – dodał Konkol.

Ciekawe tylko, czy Królowa Doda się wkurzy, czy jest jej już całkiem wszystko jedno…


Wpisz komentarz

  1. 26 sierpnia 2011 16:37

    ladyc:

    jak to wciąz jest sama, przeciez jest ze swoim choreografem Błażejem szychowskim w ostatnim wywiadzie dla Vivy opisywała ich ostatni seks nawet

Podobne posty:

/* */?>