www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda zaprzecza. Nie pomagała dla lansu.

„Wszystko co robię, robię bardzo autentycznie”– wyznaje Doda.

Zaprzecza, jakoby pomoc Darskiemu była chwytem reklamowym. Rabczewska twierdzi, że od zawsze była pomocna i wrażliwa, jednak nie chciała pokazywać się od tej strony. Widzowie mogliby nie polubić takiej sprzeczności z jej wizerunkiem scenicznym.

„Ja nie czuję w sobie żadnych zmian. Zawsze taka byłam. Nie chciałam pokazywać tej mojej „delikatniejszej” twarzy, bo nie szło to w parze z moim image’em scenicznym. Jak możesz sprzedawać zajebisty narkotyk, który daje kopa – jakim jest moja charyzma – a jednocześnie mówić, że jest się poprawnym i wyciszonym? Nie można dawać ludziom sprzecznych informacji. Tak, składam się ze sprzeczności i niekiedy sprzedawałam to w różnych wywiadach i próbowałam wytłumaczyć, że mam mnóstwo twarzy – że są i nagie cycki, i rock’n’roll, i „ave satan”, i kolor różowy. Ale generalnie ludzie lubią mieć konkretny, jasny przekaz. Skrystalizowaną postać, jednogłową”- powiedziała w rozmowie z „Galą”.

Od czasu choroby Adama znacznie zmieniły się opinie mediów o Dodzie. Zaczęto rozmawiać o niej w bardziej ludzki sposób. Stąd też wzięły się zarzuty, że cała jej dobroć była tylko medialnym haczykiem. Jak było naprawdę?

NERGAL_DARSKI_ADAM_DODA_RABCZEWSKA_DOROTA

DODA_RABCZEWSKA_DOROTA_NERGAL_DARSKI_ADAM


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>