www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda zamiast do faceta przytula się do… drzewa

Wokalistka cierpi z powodu samotności. Problem doskwiera jej do tego stopnia, że ukojenia szuka przytulając się do… brzozy! Aż trudno uwierzyć w to, że Doda wciąż jest sama! Wokalistka bezskutecznie szuka nowego partnera i przyznać trzeba, że ma wygórowane wymagania w stosunku do swojego faceta. Jaki musi być?

Męski! Nie jestem delikatną dziewczynką. Tak zostałam wychowana przez tatę, więc potrzebuję kogoś, kto będzie miał jeszcze więcej testosteronu ode mnie. Szukam artystów i ludzi kreatywn przytula sięych. Wierzę, że nawet piekarz czy szewc może mieć artystyczną duszę – zwierzyła się gwiazda w wywiadzie dla tygodnika „Twoje Imperium”.

Być może gwiazda nie może znaleźć nikogo, bo jest zbyt kontrowersyjną osobą?

Absolutnie nie! Kontrowersyjny jest ten, któremu życie wymyka się spod kontroli, kto z racji kompleksów lub niskiego poczucia wartości jest zbuntowany i odrealniony. Jestem porządną dziewczyną, która odebrała bardzo dobre wychowanie – wyjaśnia Doda. – Śpię dziesięć godzin na dobę, unikam używek, uprawiam sport, odżywiam się bardzo dobrze i nie imprezuję. Jestem fanką przebywania na łonie natury. W ogrodzie mam brzozę, do której się przytulam. Więc gdzie jest ta kontrowersja, pytam? Nie nazwałabym tego kontrowersją, a raczej indywidualnością. Może znajdzie się jednak ktoś, kto porządnie przytuli Dodę?

Zobacz, jak prezentowała się Doda na EMA w Szczecinie.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>