www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy!

Powszechnie wiadomo, że Rabczewska lubi akcje charytatywne. Nie wiadomo, czy chodzi jej o polepszenie swojego wizerunku czy faktycznie o pomoc potrzebującym. W tym wypadku nie liczy się motyw, ważne jest to, że jej twarz może przyciągnąć wiele osób wraz z ich pieniędzmi.

 

„WOŚP to zdecydowanie największa i najbardziej pozytywna akcja charytatywna w Polsce, w której każdy z nas stara się w jakiś sposób uczestniczyć. Bardzo się cieszę, że to właśnie ja mam okazję promować ideę pomocy najbardziej potrzebującym i zachęcać nie tylko do aktywnego uczestnictwa w koncertach, aukcjach i pozostałych wydarzeniach Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy w całej Polsce, ale również do małych lub większych wpłat za pomocą internetowej aplikacji e-Serca. Dzięki temu, nawet nie wychodząc z domu, możemy brać czynny udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu” – czytamy słowa Dody na stronie WOŚP.

Dorota wesprze akcję swoim występem. Na scenie będziemy mogli zobaczyć ją w Szczecinie. Artystka zapowiedziała także , iż oddaje na licytację swój… różowy tron!

Czy takiego zabiegi zmienią jej wizerunek? Wydaje się, że większość osób i tak będzie postrzegać ją jako głupiutką, wulgarną i nieprofesjonalną piosenkarkę.

 


Wpisz komentarz

  1. 6 kwietnia 2013 14:10

    Hubert:

    Drogo Dodo wracam się z prośbą o pomoc nas jestem fanka twojego klubu bardzo proszę o pomoc dla mojej rodziny mam trądzik od 9 lat i to jest bardzo kosztowne leczenie i moja mamę na takie kosztowne nie stać moja mama wydaje miesięcznie 800zł. mam 14 lat i bardzo chciałabym mieć własny pokój ale to jest dużo kosztowne 3 tysiące na taki pokój nawet auta nie mamy bo nam się zepsuło mój tata nie pracuje a mama choruje na astmę utrzymujemy się tylko z rodzinnego 400zł na 5 osób bardzo nam jest ciężko w takiej trudnej sytuacji.Mam oprócz tego siostrę która ma 8 lat i brata co ma 12 lat jest nam bardzo ciężko finansowo dziękuję za przeczytanie mojego listu oto moje konto 52946200033002200945400001

Podobne posty:

/* */?>