www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda: Wiśnia to alkoholik i zazdrośnik!

Doda nie po raz pierwszy, nie bacząc na konsekwencje mówi publicznie o zakulisowych zajęciach. Tym razem zdradza sekrety Michała Wiśniewskiego.


Ciekawe jak zareaguje na swoim blogu Michał Wiśniewski po tym, co przeczyta na swój temat …

Michał jest przecież chory, nie mogę wchodzić w polemikę z kimś takim. To jest bez sensu. Co mam zrobić? Wjechać z Anonimowymi Alkoholikami? Niech się przejmuje jego rodzina, nie ja. Albo będą dyskutować z normalnymi ludźmi na poziomie, albo z wariatami i wtedy sama zwariuję. … Kiedyś rozmawialiśmy o zespole Feel, który wbrew pozorom bardzo lubię i szanuję. Oni grali siedem koncertów jednego dnia a my po jednym, więc mogliśmy się pobawić. Mówię mu: zobacz jaki to niesamowity zespół, jak jest na fali, ile ma przebojów. I zaczęła się nawijka: Pffff proszę cię, co to jest Feel i zaczyna, że to on jest gwiazdą, że to on sprzedał najwięcej płyt.

Mówię mu: właśnie, cały czas mówisz wszystko w czasie przeszłym. Poza tym jakiś szacunek do młodych artystów musi być, bo inaczej zginiesz w tej zawiści i zazdrości. Ci, którzy kiedyś odnieśli ogromny sukces ciągle tym żyją nie potrafią trzeźwo spojrzeć na to co jest teraz – podsumowuje piosenkarka” – podaje Fakt wypowiedź Dody dla portalu plejada.pl.

Wiśniewski lubi się wywnętrzać na blogu, kiedyś po sprzeczce z Dodą nawet ja przeprosił, czy tym razem będzie taki uległy?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>