www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda w ciąży czy na emeryturze?

Jak Polska długa i szeroka wszyscy próbują zrozumieć, co Doda miała na myśli. Jeden absurd goni kolejny!

Przypomnijmy, o co w tym wszystkim kaman. Dorota Rabczewska opublikowała tajemniczy wpis na swoim profilu na Facebooku: „Kochani, po wakacjach wiele zmieniło się w mojej głowie. Życzenia, które dostaję od lat: ‘obyś się nigdy nie zmieniała’, nie spełnią się” (więcej w naszej relacji).

Natychmiast we wszystkim tabloidach pojawiły się interpretacje, że Doda rzuca szołbiznes i udaje się na zasłużoną emeryturę.
„To jest na razie wpis mający charakter bardzo ogólny, więc nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam (czy zakończy karierę – przyp.red.). Ale interpretacja wszystkich dookoła jest daleko posunięta” – powiedział Jarosław Burdek, menedżer gwiazdy, proszony w TVN 24 o interpretację facebookowej notatki Rabczewskiej.

O Dodzie wypowiedział się też Krzysztof Skiba. Ten nie ma złudzeń: „Zachowanie Dody to chwyt marketingowy” – mówi Skiba (więcej w naszej relacji).

Najświeższe doniesienia podsycają gasnące zainteresowanie – gwiazdą i całą aferą – sensacyjną plotką! Zdaniem tabloidów, zmiany nie dotyczą życia zawodowego, ale prywatnego! A jak życie prywatne, to od razu wiadomo – ciąża! „Być może Doda jest w ciąży!” – już krzyczą nagłówki, bo przecież nic tak nie zaszokuje, jak szokująca skandalistka w ciąży!

To się nazywa potęga słowa! Jedno, nic nie mówiące zdanie, a już cała Polska analizuje słowa Dody, jakby to była epopeja narodowa! To się nazywa być gwiazdą i Królową! To się nazywa „dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi”!

A my już wyobrażamy sobie Dodę w ciąży i mega szpilkach od Laboutina, albo Dodę w bamboszach, papilotach i szlafroku, gotującą kaszki czy inne (nie)smaczne rzeczy dla nowo narodzonego dziecka. Cool!

aka

p.s. Topstars.Pl z dobrze poinformowanych źródeł już wie, że chodzi jednak o życie zawodowe, zmiany dotyczą najbliższego otoczenia Dody, która wzorem naszych piłkarzy, zamierza podobno szukać szczęścia i… nowego menadżera na Zachodzie! Zakładamy się?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>