www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Doda twierdzi, że Angelina jest psychiczna!

Najnowszy numer magazynu K MAG zawiera obszerny wywiad z Dorotą Rabczewską przesiąknięty, jak zwykle, niesamowitymi wyznaniami.

Z owego wywiadu dowiedzieć się możemy, którzy bohaterzy filmowi są jej ulubionymi. I tak, James Bond jest zbyt wymuskany. Doda wolałaby być Nikitą, choć ceni sobie też Larę Croft. Oberwało się jednak Angelinie Jolie.

Doda stwierdziła, iż wszystkie problemy jakie dotykają amerykańską aktorkę są spowodowane datą urodzin, a co za tym idzie znakiem zodiaku. – Moim zdaniem cierpi na przypadłość, która w terminologii funkcjonuje jako rozszczepienie jaźni. Mówiąc bez ogródek, jest psychicznie chora. Ale wiecie dlaczego? Bo jej znakiem zodiaku są Bliźnięta. W tym wypadku jest to nagminna sytuacja. Wiem to, bo ludzie spod tego znaku wręcz do mnie lgną. Wygląda to tak, że przyklejają się do konkretnego wizerunku, wnikającego w ich mózgoczaszkę. Nagle następuje punkt zwrotny i ich światopogląd zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. I wtedy nagle nie wiesz, o co chodzi. Bo jak w trakcie pięciu minut można się tak diametralnie zmieniać – oceniła Doda.

Rozumiemy, że celebrytka chciała dogryźć nie tyle samej Jolie, co Nergalowi. Były narzeczony, który zostawił Dodę w tym roku jest spod znaku Bliźniąt. Najwidoczniej Rabczewska jeszcze nie zapomniała o poprzednim ukochanym i nie może znieść tego, jak zakończyła się ich znajomość. Na całe szczęście nowa miłość Dody nie jest urodzona ani w maju, ani w czerwcu.

A idąc tym tropem rozumiemy już, dlaczego nasza rodzima gwiazda posiada tak interesujący charakter. Po przeczytaniu charakterystyki Wodnika wszystko jest już jasne.

Wodniki charakteryzują się przede wszystkim tym, iż w ich życiu non stop pojawia się ktoś nowy, ponoć bardzo szybko się nudzą nie tylko partnerami, ale też przyjaciółmi. Wodniki nie dbają również o obowiązujące zasady, normy i obyczaje. Potrafią zrażać otoczenie, nie zwracając na to w ogóle uwagi. Na jednej ze stron czytamy również, że osoby spod tego znaku nie powinny poddawać się swej impulsywności i niekontrolowanym wybuchom. Wodniki wg tego źródła mają również skłonność do dewiacji seksualnych.

Czy te wszystkie cechy nie wydają się Wam być bardzo znane?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>